Eliminacje do Miss Polonia Wlkp 2012 w Tarnowie Podgórnym

Agencja Showbiz Models z Poznania oraz wójt gminy Tarnowa Podgórnego Tadeusz Czajka i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sezam Szymon Melosik, zawarli porozumienie, dzięki któremu w Tarnowie Podgórnym, po raz pierwszy, odbędzie się prestiżowa impreza jaką niewątpliwie są wybory najpiękniejszej dziewczyny Tarnowa Podgórnego.

– Wyłącznym organizatorem konkursu piękności z cyklu Miss Polonia w województwie wielkopolskim jest firma Showbiz Models. Agencja działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2006 jest Licencjonowanym Biurem Miss Polonia oraz Miss Egzotica International. Konkurs, który odbędzie się w Tarnowie Podgórnym, a do którego właśnie rozpoczyna się nabór, ma formułę otwartą. Wybory regionalne w Tarnowie Podgórnym, z uwagi na połączenie z wyborem Międzynarodowej Miss, odbywają się na zasadach Regulaminu 2012 z wyłączeniem  §7 w szczególności § 7.1.1.2; 1.1.3; 1.1.6; 1.2. .Finalistki konkursu Miss Polonia 2012 będą reprezentować nasz kraj na światowych konkursach piękności m.in. w Miss Earth, Miss Universe oraz Miss Europe. Wszystkie piękne dziewczyny, które zechcą wystartować w wyścigu o koronę miss muszą wysłać swoje zdjęcia oraz kwestionariusze (dostępne na stronie www.showbiz.com.pl), a potem przejść eliminacje, które odbędą się 16 marca 2012 w Domu Kultury w Przeźmierowie przy ul. Ogrodowej 13. Podczas eliminacji wybranych zostanie 10 finalistek. Później nastąpi etap przygotowań, z przebiegu którego przygotowane zostaną filmy promujące konkurs oraz Tarnowo Podgórne. Finał zmagań pretendentek do korony Miss Polonia Tarnowa Podgórnego nastąpi 26 maja 2012 roku. Laureatka automatycznie przechodzi do finału konkursu Miss Polonia Wielkopolski. Nie tylko uroda i wymiary są ważne – Liczy się błyskotliwość, inteligencja, poczucie humoru, podejście do życia.

Miss Polonia Tarnowa Podgórnego będzie połączone z Międzynarodowymi wyborami Miss Tarnowa Podgórnego. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.