Eliminacje do Miss Polonia Wlkp 2011!

W Poznaniu zakończył się nabór do wojewódzkich eliminacji konkursu Miss Polonia Wielkopolski 2011. Wydarzenie miało miejsce w siedzibie poznańskiej telewizji WTK. Dziewczęta prezentowały się przed jury w składzie: Luzia Viegas – Ambasadorka Miss Egzotica, Marta Nowakowska – Showbiz Models oraz Witold Kundzewicz – WTK, epoznań.
Nazwiska finalistek zostaną podane do wiadomości publicznej 10 czerwca.
Finał konkursu odbędzie się 2 lipca w Gołuchowie.
Fotorelacja z eliminacji dostępna na epoznan.pl

Licencjonowane Biuro Miss Polonia – firma Showbiz Models oraz Gmina Gołuchów reprezentowana przez Wójta – Marka Zdunka i Gołuchowski Ośrodek Turystyki i Sportu, zawarli porozumienie, dzięki któremu  po raz pierwszy,  prestiżowa impreza jaką niewątpliwie są wybory najpiękniejszej dziewczyny Wielkopolski odbędzie się w Gołuchowie.

W konkursie wezmą udział laureatki konkursów Miss Gminy Kórnik , Miss Wrześni oraz dziewczęta z całego województwa wielkopolskiego, które zakwalifikują się do udziału w finale podczas eliminacji. Eliminacje już w najbliższą środę 8 – go czerwca o godz. 16.00 w siedzibie telewizji WTK w Poznaniu przy ul. Krzywoustego 72. Konkurs ma formułę otwartą i mogą wziąć w nim udział wszystkie bezdzietne panny w wieku od 18 do 24 roku życia. Warunkiem udziału w konkursie jest polskie obywatelstwo. Finalistki konkursu Miss Polonia 2011 będą reprezentować nasz kraj na światowych konkursach piękności m.in. w Miss Earth, Miss Universe oraz Miss Europe.

Finał wyborów Miss Polonia Wielkopolski zaplanowano na 2 lipca 2011 roku. Odbędzie się on w świetle telewizyjnych kamer, nad jeziorem w Gołuchowskim Ośrodku Turystyki i Sportu.  Finał Miss Polonia Wielkopolski będzie połączony z tradycją puszczania wianków, występami Michała Milowicza, koncertami Paulli oraz Papa D. Zabawa potrwa do białego rana.  Bilety w cenie 20 zł do zakupu w dniu imprezy w Gołuchowskim Ośrodku Turystyki i Sportu.