Finalistki w sklepie S.Oliver

Nasze finalistki Miss Polonia Wielkopolski 2009 w sklepie s.Oliver w Galerii Malta w Poznaniu.

Nowa marka s.Oliver z impetem wkroczyła do Polski, niosąc ze sobą powiew świeżości zarówno nowatorskimi rozwiązaniami wewnątrz sklepu, jak i jakością oferowanych produktów. W ostatnich dniach otwarto salon s.Oliver w Galerii Malta w Poznaniu oraz w Galerii Wisła w Płocku.

Do końca 2009 roku na polskim rynku powstanie kolejnych 10 do 15 sklepów. W planach jest zajęcie odpowiednich obiektów o powierzchni od 300 do 1000 m2 w dużych miastach i w nowych centrach handlowych. W pięciu sklepach będą oferowane linie produktów s.Oliver Casual i QS by s.Oliver. Ofertę uzupełni linia dodatków s.Oliver Accessories. Otwarciu sklepów będą towarzyszyć intensywne akcje marketingowe i efektywne promocje.

Marka s. Oliver to połączenie doskonałych na każdą okazję strojów klasycznych i zgodnych z aktualnymi trendami, jak również wprowadzanie co miesiąc nowych kolekcji. Wysokiej jakości i idąca z duchem czasu linia s.Oliver Casual dla kobiet i mężczyzn łączy wygodę z bardzo starannym wykonaniem i przystępna ceną. Aktualne trendy, wysoka jakość i niezwykle modny fason nadają linii QS by s.Oliver indywidualny charakter pełen interesujących detali. Szeroki wybór dodatków koronuje wizytę w świecie s.Oliver.

Źródło: s.Oliver