Eliminacje do Miss Polonia Wlkp 2009

W Poznaniu zakończył się pierwszy nabór do wojewódzkich eliminacji konkursu Miss Polonia 2009, jednak jeszcze do końca lutego zapraszamy wszystkie piękne dziewczęta do przesyłania swoich aplikacji na adres: biuro@showbiz.com.pl
Długo oczekiwane i mocno nagłaśniane w tym roku wydarzenie miało miejsce w siedzibie poznańskiej telewizji WTK. Na casting zgłosiło się kilkadziesiąt dziewcząt, których marzeniem jest udział w prestiżowym konkursie, który w tym roku obchodzi swoje 80 – cio lecie.

Gospodarzem i organizatorem wyborów jest Ogólnopolska Agencja Showbiz Models. W trakcie dwudniowych (11 i 12.02) eliminacji jury w składzie: Serafina Ogończyk-Mąkowska, Marek Włodarczyk, Witold Kundzewicz, Joanna Modlińska, Joanna Zboralska, Przemysław Hermański, Tomasz Daniel wybrało kilkanaście dziewcząt, które przejdą do dalszego etapu konkursu. Nazwiska finalistek zostaną podane do wiadomości publicznej na początku marca. Warto wspomnieć, iż finał konkursu odbędzie się w w kinie Apollo w Poznaniu. Podczas eliminacji kandydatki z różnych stron wielkopolski, o wielu typach urody, najrozmaitszych zainteresowaniach prezentowały nie tylko swoje wdzięki, ale także umiejętności, np. zdolności aktorskie, wokalne, recytatorskie. Dziewczęta opowiadały o swoich marzeniach, celach i ambicjach, zaskakiwały oryginalnością, humorem, specjalistyczną wiedzą z określonych dziedzin.

Fot. Łukasz Ogrodowczyk /ogrodowczyk.com