The Look of the Year Warsaw – przygotowania

Trwają przygotowania do finału The Look of the Year Warsaw. Już teraz wszystkich Państwa zapraszamy 19 go października (niedziela) do C.H. Blue City w Warszawie na godz. 17.30 (poziom -1;  przy fontannie).

Partnerem Głównym konkursu jest Blue City. Partnerami ponadto są – zobacz poniżej.

lookoftheyear_a6_fb_dziewczyny_all

lookoftheyear_a6_fb_sponsorzy

1.       Julia Galusiakowska
Ma 14 lat i uczęszcza do jednego z warszawskich gim. Trenuje akrobatykę od 8 lat. W tym roku modeling stał się jej dodatkowym zajęciem. Sportowa dusza. Uwielbia wszystko, co związane jest z aktywnością fizyczną. Do jej zainteresowań można zaliczyć też historię i język angielski.
2.Karolina Łabuz
Karolina Łabuz – lat 18. Tegoroczna maturzystka o wielu zainteresowaniach. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w sekcji fortepianu. Mistrzyni Polski w wioślarstwie drużynowym młodzików. Aktywna wolontariuszka i chodzący wulkan energii.
3.Sandra Majka
Sandra Majka jest osobą pełną energii i entuzjazmu, która za wszelką cenę dąży do celu. Realizuje swoje plany z godną podziwu determinacją. W każdej sytuacji pozostaje sobą i to uważa za swoją największą zaletę.

4.Sandra Malgrab
Sandra Malgrab, ma 20 lat. Pochodzi ze Śląska z Rybnika. Obecnie zaczyna drugi rok nauki na Uniwersytecie Warszawskim. Studiuje indologię. Językiem kierunkowym jest język bengalski. Z modą jestem związana od zawsze, modelingiem natomiast zajmuję się od 5 lat.
5. Diana Palczewska
Ma 22 lata i pochodzi z Ełku . Jest absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku , a aktualnie studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się modą i rysunkiem .Pasja to fitness i bieganie .
6. Laura Palka
Laura jest uczennicą jednego z warszawskich gimnazjów. Od najmłodszych lat interesuje się modą i modelingiem. Od 4 lat trenuje taniec. Prowadzi aktywny tryb życia bardzo lubi wszelką aktywność fizyczną w tym sport i fitness.
7.Magdalena Piśko
Magdalena Piśko – 16 lat. Jest osobą otwartą, szczerą i uporczywie dążącą do wyznaczonych celów. Nie boi  się przeszkód, nowych wyzwań – dzięki nim stale się rozwija i motywuje. Od dzieciństwa zajmuje się tańcem, aktorstwem oraz śpiewem.

8. Aleksandra Przybyła
Ola, ma 17lat, wolny czas spędza z przyjaciółmi. Intersuje się modą. Uprawia sporty tylko zimowe jak np. snowboard. Jest raczej osobą wstydliwą ale otwartą na nowe idee i pomysły.

9. Patrycja Przybył
Patrycja Przybył, ma 21 lat. Urodziła się i mieszka w Warszawie. Od dwóch lat studiuje Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. W przyszłości chciałaby pracować jako animator czasu wolnego, już teraz próbuje swoich sił w tym zawodzie. Jej głównymi zainteresowaniami jest moda,

10. Malwina Sułkowska
Malwina, uczęszcza do gimnazjum. Jej hobby jest modeling i tenis. Jest uznawana za osobę odważną i przyjacielska. Posiada wspaniałą rodzinę, która zawsze ją wspiera i pomaga w trudnych sytuacjach. W przyszłości chciałaby zostać modelką a dostanie się do finału The Look Of The Year jest jednym z  pierwszych kroków w tym kierunku

11. Małgorzata Załęska

Małgorzata Załęska, ma 24 lata obecnie mieszka, uczy się i pracuje w Warszawie. Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła w zeszłym roku. Od tego czasu pracuje nad sobą i stara się w tym doskonalić. Wciąż uczy się i próbuję czegoś nowego inspirując się najlepszymi oraz stara się iść do przodu po coraz więcej.