Zostań modelką

Wymagania wobec dziewczyn chcących zostać modelkami lub hostessami w naszej agencji:

  • wiek: 15-25 lat
  • wzrost: 174 cm – 182 cm
  • waga do 65 kg
  • smukła proporcjonalna sylwetka
  • gładka skóra, ładne zęby, zdrowe włosy
  • zadbany wygląd
  • poważne podejście do zleconych prac
  • wypełnienie kwestionariusza osobowego i przesłanie go wraz ze zdjęciami (twarz, sylwetka) do agencji – w przypadku przesyłania zdjęć w formie elektronicznej prosimy o mały format zdjęć (max. 1024×768) i rozmiar pojedyńczego pliku nie większy niż 500 kb / Przesłanie zdjęć jest równoznaczne z możliwością użycia przesłanych materiałów w celach promujących daną osobę/modelkę przez Agencję / Modelka oświadcza, iż ma prawo dysponowania przesłanymi w zgłoszeniu swoimi zdjęciami.

Kandydatów na modelki, modeli i hostessy prosimy o wypełnienie kwestionariusza osobowego, wydrukowanie i wysłanie go na nasz fax +48 61 843 9624 lub wysłanie kwestionariusza ze zdjęciami listem zwykłym na adres agencji
Showbiz Models
ul. Wańkowicza 38
60-461Poznań.

Inna formą kontaktu z nami jest przesłanie kwestionariusza wraz ze zdjęciami na nasz adres e-mail lub kontakt telefoniczny z agencją.
Proszę pamiętać o wysyłaniu zdjęć i kwestionariusza w JEDNYM mailu.

POBIERZ KWESTIONARIUSZ dla kandydatów

Agencja NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH, w przypadku braku profesjonalnych zdjęć wykonujemy wybranym dziewczynom. Zdjęcia na koszt agencji – przyszła modelka NIE PONOSI ŻADNYCH KOSZTÓW!  Przesłanie zdjęć w zgłoszeniu jest równoznaczne z możliwością użycia przesłanych materiałów w celach promujących daną osobę/modelkę przez Agencję / Modelka oświadcza, iż ma prawo dysponowania przesłanymi w zgłoszeniu swoimi zdjęciami. W przypadku braku wskazania przez modelkę autora zdjęć Agencja używa przesłany materiał bez podpisu autora.
PROSZĘ NIE PRZESYŁAĆ SAMYCH ZDJĘĆ BEZ ŻADNEGO OPISU (PODSTAWOWE DANE TO WZROST, WYMIARY, TEL. KONTAKTOWY, MIEJSCOWOŚĆ)!

W TEMACIE MAILA PROSZĘ WPISYWAĆ MIEJSCOWOŚĆ Z JAKIEJ SIĘ POCHODZI (NAJBLIŻSZE WIĘKSZE MIASTO).
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami. Nie odsyłamy przesłanych nam zdjęć i innych materiałów.

Uwaga: NIE PODEJMUJEMY WSPÓŁPRACY Z DZIEWCZYNAMI, KTÓRE POZOWAŁY LUB UCZESTNICZYŁY W PRODUKCJI MATERIAŁÓW PORNOGRAFICZNYCH!!!

Rozpatrujemy tylko kompletne zgłoszenia, tzn. zdjęcia oraz wypełniony kwestionariusz w jednym mailu! Nie czytamy nie podpisanych maili.

Zapraszamy :-)