Miss Polonia Wlkp 2014 – 14.06 Czarnków

Już 10 maja oficjalne przedstawienie finalistek Miss Polonia Wielkopolski 2014 w Czarnkowie. Finał – 14 czerwca w amfiteatrze w Czarnkowie.

Lista finalistek – już wkrótce efekty sesji zdjęciowej przeprowadzone przez Agnes Kubicką. Dziewczęta do sesji przygotowane zostały przez Szkołę Wizażu Anity Folaron.

1    Karolina Alberska
2    Dominika Dunder
3    Martyna Karolewicz
4    Natalia Kazińska
5    Liwia Lengowska
6    Nikola Maciejewska
7    Anna Marcinkowska
8    Eliza Nowak
9    Marta Paradowska
10   Karolina Paruch
11    Sylwia Pogorzelska
12    Oliwia Stankiewicz
13    Joanna Tomaszewska
14    Iwona Woźniak
15    Roksana Wylegała
16    Monika Zawilska

Tegoroczne Dni Ziemi Czarnkowskiej zapowiadają się naprawdę wystrzałowo! Miasto będzie gospodarzem finału wyborów Miss Polonia Wielkopolski! Będą też muzyczne gwiazdy. Jakie? To na razie niespodzianka.

Zapowiada się naprawdę fantastyczne widowisko. W czerwcu finalistki wyborów miss prezentować się będą na scenie w wielu kreacjach. Niespodzianką ma być również sam skład jurorski, w którym zasiąść mają prawdziwe gwiazdy świata show-biznesu. Na scenie pojawić mają się też znani artyści.

Jeśli nie możecie doczekać się czerwcowego finału, to mamy dla was dobre informacje. Finalistki wyborów Miss pojawią się w Czarnkowie już 10 maja.

To będzie duża akcja promocyjna na terenie całego miasta. Kandydatki będą miały sesje zdjęciowe m.in. przy czarnkowskim czołgu i w marinie. Będą gościem specjalnym na Tur Party – mówi Jan Pertek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie. – To właśnie wtedy odbędzie się również oficjalna prezentacja finalistek – dodaje.

Ciekawie zapowiada się również tegoroczna edycja Dnia Mleka, który odbędzie się dzień po czerwcowym finale wyborów Miss (14.06). Znamy już bowiem muzyczną gwiazdę tej imprezy. Na scenie w amfiteatrze pojawi się znany i lubiany zespół Enej.

Partner Główny: Miasto Czarnków

Partnerzy: Steico, Terravita, Spark Polska,  Aluprofil.

Przygotowanie dziewcząt: choreografia: Magdalena Kossakowska, fryzury Anna Krzyżaniak, makijaż Szkoła Wizażu Anity Folaron,

suknie ślubne – Jadwiga Michalak, DavidK – kostiumy kąpielowe.

Patronat medialny: WTK, epoznan, RMf Maxx, Głos Wielkopolski, Nadnoteckie Echa, Business&Beauty

Pobierz: Regulamin Miss Polonia 2014

eliminacje-MP-Wlkp-2014